Servisní konzultant

Hledáme nového kolegu či kolegyni na pozici Servisní konzultant pro naši pobočku v Praze

Pracovní náplň:

  • Příjem a výdej zakázek servisu mobilních telefonů, provádění základní oprav, poskytování odborné konzultace zákazníkům, drobný prodej.

Požadujeme:

  • Vhodný uchazeč by měl mít dobrý přehled o trhu s mobilními telefony, alespoň základní přehled v oblasti elektroniky, být manuálně zručný a měl by umět pracovat s počítačem a ideálně by měl být schopen komunikovat i v angličtině.

  • Žádáme uchazeče, aby nám nejprve doručili svůj životopis. Bližší informace poskytneme při osobním setkání.

Nabízíme:

  • Ohodnocení, které se odvíjí od dosažených výsledků a stravenky.

Těšíme se na Vás.

Hlavní technik/technička v servisu mobilních telefonů

Baví tě elektronika a máš v této oblasti znalosti a zkušenosti? Nebojíš se mít zodpovědnost, nedělá ti problém vedení lidí a zdolávání cílů je pro tebe výzvou? Pak hledáme právě tebe!

Vstupní požadavky:

  • min. SŠ vzdělání – elektro obor
  • praxe na obdobné pozici min. 2 roky
  • velmi dobrá znalost AJ (slovem i písmem)
  • orientace v elektronice
  • samostatnost, flexibilita
  • organizační schopnosti

Nabízíme:

·         stabilní zaměstnání s možností dalšího rozvoje

·         práci v mladém kolektivu s moderními technologiemi

·         ohodnocení dle dosažených výsledků

Důležité

Sídlo